fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
8 000 PLN
Powierzchnia
80 m2

Jeśli szukasz lokalu w stylowej kamienicy to jest oferta dla Ciebie!

Lokal idealny na salon medycyny kosmetycznej lub studio jogi lub pilates. Usytuowany na parterze kamienicy w części oficyny, wejście z dziedzińca.

Kamienica jest odrestaurowana, z piękną fasadą i bardzo zadbanym podwórzem. Wejście przez stylową bramą zabezpieczoną domofonem. Bardzo dobrze prezentujący się pasaż na dziedziniec i dalej do klatki.

Lokal bardzo dobrze doświetlony światłem dziennym. Elegancka recepcja. Na podłodze marmur. Kryształowe lampy. Oryginalna łazienka. Wyposażona kuchnia.

Pięknie wykończony.

Jeśli interesuje Cię ta oferta umów się na prezentację 534.602.333

  • Recepcja: Tak
  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Julita Famulska

Julita Famulska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Proma Real Estate sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Proma Real Estate sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Wyzwolenia 8 lok 1, 00-870 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres dominika@promarealestate.pl lub karolina@promarealestate.pl… czytaj więcej

 

Najciekawsze oferty w jednym miejscu!