fbpx

Warszawa

Wyślij znajomemu

 
Cena
43 975,45 PLN
Powierzchnia
427 m2
Piętro
4

Jeśli szukasz wyjątkowej przestrzeni na siedzibę Twojej firmy to jest oferta dla Ciebie!

Poznańska 37 to luksusowy butikowy biurowiec klasy A.

Kamienica adaptowana była przy nadzorze konserwatora zabytków, na kameralny budynek biurowy. Położona jest w najbardziej prestiżowej części miasta - w Centralnym Obszarze Biznesu pomiędzy Al. Jerozolimskimi i ul. Nowogrodzką w ścisłym centrum Warszawy. Lokalizacja nieruchomości zapewnia najlepszą komunikację w stolicy: metro, autobusy i tramwaje stanowią doskonałe połączenia z innymi dzielnicami miasta, natomiast Dworzec Centralny i Dworzec Śródmieście obsługują transport podmiejski, krajowy i międzynarodowy. W odległości około 20 minut znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy Warszawa- Okęcie im. F. Chopina

Budynek ma do zaoferowania ponad 4100 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej rozłożonej na sześciu nadziemnych kondygnacjach. Typowa kondygnacja biurowa o powierzchni około 600 m2 zapewnia możliwość zaaranżowania biura zarówno w układzie open space, gabinetowym, jak i mieszanym.

W budynku zostały użyte najwyższej jakości materiały. Poznańska 37, jako jedna z niewielu tego typu inwestycji posiada precertyfikację BREEAM, który potwierdza spełnienie najwyższych standardów zrównoważonego budownictwa. To wiodąca i jedna z najbardziej prestiżowych metod oceny na świecie.

Oferowane biuro znajduje się na czwartym piętrze i jest zaprojektowana w układzie gabinetowym..

Biura są wykańczane w najwyższym standardzie pod okiem architektów aby stworzyć dla Ciebie wyjątkową przestrzeń. Ten adres i to biuro to początek pięknej historii Twojej firmy.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń i umów się na prezentację - każdy klient jest traktowany indywidualnie

Dominika Lewków 534.602.333

 • Recepcja: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Tryskacze: Tak
 • Klimatyzacja: Tak
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Podnoszone podłogi: Tak
Dominika Lewków

Dominika Lewków

Proma Real Estate Co-Owner

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Proma Real Estate sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Proma Real Estate sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Wyzwolenia 8 lok 1, 00-870 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres dominika@promarealestate.pl lub karolina@promarealestate.pl… czytaj więcej

 

Najciekawsze oferty w jednym miejscu!