fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
120 m2
Piętro
2

Jeśli szukasz atrakcyjnego lokalu na wynejm na warszawskiej Sadybie, mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Atrakcyjne wyremontowane 100 m.kw. w dwupiętrowym budynku przy ul. Wiertniczej, na 2 piętrze! Do dyspozycji także dwa pomieszczenia socjalne (w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem).

Glówne pomieszczenie, doskonale doświetlone, o powierzchni 51 m2 - można je bez problemu zamienić na open space. Pozostała powierzchnia Lokalu to 17 m2 oraz kuchnia 12,5 m2, 2 łazienki - 4 m2.

Lokal idealny zarówno na cele biurowe jak i mieszkalne. Do użytku dostępne dwie linie telefoniczne. Na zamkniętej posesji dostępne 6 miejsc parkingowych i dodatkowe dwa miejsca na podjeździe. Wisienką na torcie jest zaadaptowany ogródek, doskonały zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich klientów!

Dodatkową atrakcję stanowi możliwość wynajęcia drugiej powierzchni użytkowej, na pierwszym piętrze, o tym samym wymiarze. Do dyspozycji trzy pokoje o powierzchni: 30 m2, 21 m2, 17 m2, wraz z dwoma pomieszczeniami socjalnymi o powierzchni takiej samej jak na drugim piętrze.

Jeśli szukasz lokalu na parterze, także możemy taki zaoferować!

Zapraszam do obejrzenia lokalu! Zadzwoń, aby umówić się prezentację!
Ariadna

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
Ariadna Komorowska

Ariadna Komorowska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Proma Real Estate sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Proma Real Estate sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Wyzwolenia 8 lok 1, 00-870 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres dominika@promarealestate.pl lub karolina@promarealestate.pl… czytaj więcej

 

Najciekawsze oferty w jednym miejscu!