fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 850 000 PLN
Powierzchnia
119,55 m2
Piętro
Parter

Sprzedam lokal Warszawa Śródmieście Aleja Wyzwolenia. Ulica ta, to zabytkowa część Śródmieścia Południowego łącząca Plac Zbawiciela z Placem na Rozdrożu. Budynek z 1956 roku, jako część osiedla MDM Latawiec, wg projektu Eleonory Sekreckiej. Szerokie pasy zieleni pomiędzy jezdnią a budynkami idealnie wpisują się w ideę współczesnego projektowaniaPrzestrzeń idealnie podzielona na strefę wejściową (z recepcją i salą konferencyjną) oraz na część do pracy (gabinet z pokojem asystenta, open space, kuchnia, WC).

Nieruchomość: 
Lokal za sprzedaż (pow. 119,55 m2) znajduje się na parterze budynku, posiada wejście z ulicy. Istnieje możliwość przywrócenia wejścia do lokalu z klatki schodowej, co umożliwi podział Lokalu na część biurową i mieszkalną. Lokal jest dwustronny, część okien od strony ulicy, część skierowana na podwórze. Nieruchomość w chwili obecnej składa się z 4 pokoi, istnieje możliwość łatwego wydzielenia kolejnych pomieszczeń. 

Dla kogo: 
Lokal na sprzedaż idealnie sprawdzi się jako kancelaria, placówka medyczna, punkt usługowy, siedziba firmy, hostel.  Generalny remont w 2007 roku, na podłogach parkiet, wysokość w chwili obecnej: 3,20m; wysokość całkowita: 3,40 m. Istnieje możliwość przywrócenia lokalu do funkcji mieszkalnej!  

Komunikacja: 
- metro Politechnika - 550 m (7 minut pieszo)
- przystanki tramwajowe - 450 m (6 minut pieszo)
- przystanki autobusowe - 350 m (4 minuty pieszo)

Okolica: 
- Park Ujazdowski -280 m (4 minuty pieszo)
- Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego - 850 m (11 minut pieszo)
- Plac Zbawiciela - 350 m (4 minuty pieszo)
- Plac Unii Lubelskiej - 950 m (12 minut pieszo)
- Łazienki Królewskie- 650 m (8 minut pieszo)

Zapraszam! 

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Winda: Tak
Ariadna Komorowska

Ariadna Komorowska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Proma Real Estate sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Proma Real Estate sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Wyzwolenia 8 lok 1, 00-870 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres dominika@promarealestate.pl lub karolina@promarealestate.pl… czytaj więcej

 

Najciekawsze oferty w jednym miejscu!