fbpx

Przedświt

Wyślij znajomemu

 
Cena
100 000 PLN
Powierzchnia
9 558 m2

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 9.558 m2, w uroczej i malowniczej miejscowości Przedświt (Gmina Wąsewo). Cicha, spokojna, zielona okolica, z doskonałym dojazdem z Warszawy (godzina jazdy samochodem szybką trasą S8). Idealna do wypoczynku! Wystarczy postawić mały domek i idealne miejsce do relaksu - gotowe! 

Działka położona jest przy bocznej, lokalnej drodze, jest częściowo zalesiona, sucha. Teren nie jest ogrodzony, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod zabudowę rekreacyjną, zabudowę jednorodzinną, oraz tereny leśne. Istnieje mozliwość wybudowania domu letniskowego lub całorocznego, budynku gospodarczego i garażu.

Masz pytania? Zadzwoń! 
Karolina 504-029-200 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni, Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny wielofunkcyjne, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Brak
Karolina Żal Kołodziejczyk

Karolina Żal Kołodziejczyk

Proma Real Estate Co-Owner

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Proma Real Estate sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Proma Real Estate sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Wyzwolenia 8 lok 1, 00-870 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres dominika@promarealestate.pl lub karolina@promarealestate.pl… czytaj więcej

 

Najciekawsze oferty w jednym miejscu!