fbpx

Przedświt

Wyślij znajomemu

 
Cena
179 000 PLN
Powierzchnia
16 241 m2

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - piękną działkę o powierzchni 1,6 ha (16.000 m2) wraz z małym, uroczym domkiem. Oferta w sam raz dla miłośników wypoczynku wśród łąk i lasów! Idealna na weekendowy wypad, a po całkowitym zakochaniu w tym miejscu - do budowy całorocznego domu.

Oferowana działka znajduje się w miejscowości Przedświt (gmina Długosiodło) w odległości 90 km od Warszawy, 20 km od Ostrowi Mazowieckiej, 30 km od Wyszkowa. Działka jest częściowo zalesiona, ogrodzona na powierzchni 3100 m2. Na ogrodzonej części działki znajduje się domek letniskowy o pow. 40,5 m2 (duży pokój, aneks kuchenny, poddasze, łazienka). W domku jest prąd, woda, kanalizacja (szambo).

Działka znajduje się przy drodze publicznej, asfaltowej. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, lasy, szlaki turystyki pieszej i rowerowej. Miejscowość jest cicha i spokojna o małym natężeniu ruchu W okolicy znajduje się zespół kilku dobrze zarybionych stawów przeznaczony dla celów wędkarskich i turystycznych.

Zapraszam do obejrzenia!
Karolina 504-029-200

  • Aranżacja działki: Drzewa, Trawnik
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Inna
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Karolina Żal Kołodziejczyk

Karolina Żal Kołodziejczyk

Proma Real Estate Co-Owner

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Proma Real Estate sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Proma Real Estate sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Wyzwolenia 8 lok 1, 00-870 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres dominika@promarealestate.pl lub karolina@promarealestate.pl… czytaj więcej

 

Najciekawsze oferty w jednym miejscu!