fbpx

Warszawa, Wawer

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 199 000 PLN
Powierzchnia
114,60 m2
Liczba pokoi
5

Szukasz nieruchomości w Warszawie, a jednocześnie przeszkadza Ci zgiełk miasta?

Jest na to sposób. Ciesząca się ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem dzielnica Wawer to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie! Cicha okolica Wawra zapewni Ci spokój i wyciszenie.

Na sprzedaż nieruchomość w kapitalnej lokalizacji - przy ulicy Ogrody. Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), położony na zamkniętym osiedlu. Wjazd na teren osiedla przez bramę. Na terenie osiedla cisza i spokój. To bardzo dobre miejsce zarówno do pracy, jak i wypoczynku.
Dom wykończony został z należytą starannością, a każda wolna przestrzeń została dogodnie i funkcjonalnie wykorzystana.

  Na dom składają się:
- parter: otwarta kuchnia z jadalnią, pomieszczenie gospodarcze, garaż, taras,
- 1 kondygnacja: salon, sypialnia, łazienka z WC, z wanną, dwa balkony,
- 2 kondygnacja: 2 sypialnie łazienka z WC, z kabiną prysznicową, garderoba
- strych.

W okolicy doskonale zorganizowana infrastruktura handlowo- usługowa, tj.: sklepy spożywcze, przychodnia zdrowia, szkoła, przedszkole, stacja paliw, myjnia samochodowa, kościół, punkt InPost. Niedaleko basen i Galeria Handlowa Promenada, a w niej kino.
Osiedle znajduje się nieopodal nowej szkoły podstawowej nr 128, cieszącej się bardzo dobrymi notowaniami.
Także bezpośrednie sąsiedztwo lasu sprawia, że jest to okolica idealna do spacerów. Dla zwolenników kolarstwa jest również ścieżka rowerowa. Doskonałe położenie nieruchomości i możliwość podróżowania aż trzema mostami pozwala na szybkie i  bezproblemowe przemieszczanie się zarówno do Centrum, jak i poza granice Warszawy. Ulica Ogrody położona jest w niedalekiej odległości od Węzła Marsa  (trasa 801, E30 S2, S17), jednak żadne odgłosy z tras nie dają się tutaj we znaki.


To zdecydowanie nieruchomość dla kogoś, kto nie może się oprzeć urokom wielkiego miasta, ale jednocześnie chciałby odpoczywać w ciszy i spokoju.
W chwili obecnej dom jest wpisany do filmowej bazy fabularnej, co oznacza, że może być dodatkowym źródłem dochodu, w chwili jego wynajmowania na dni zdjęciowe.

Zapraszam!

  • Rynek: Wtórny
  • Materiał: Mieszany
  • Dach: Dachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Powierzchnia działki - jednostka: m2
  • Usytuowanie garażu: W bryle budynku
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Zabudowa niska, Szkoła, Bank, Sklep, Hala sportowa, Las, Kościół, Szpital, Basen, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne
Ariadna Komorowska

Ariadna Komorowska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Proma Real Estate sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Proma Real Estate sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Wyzwolenia 8 lok 1, 00-870 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres dominika@promarealestate.pl lub karolina@promarealestate.pl… czytaj więcej

 

Najciekawsze oferty w jednym miejscu!